PERSONEL ALIMI

Dardanel personel alımı için adaylara müjdeyi verdi

Dardanel’e dahil olan ve şirkete pozisyon başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki gerekli bilgileri inceleyerek Dardanel çalışan işe alım ilanlarından herhangi birine başvurabilirler. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

Dardanel, 1984 yılında Niyazi Önen tarafından Çanakkale’de kuruldu. 1986 yılında Akdeniz bölgesinde bol miktarda bulunan konserve ton balığı satışına başlamıştır. Sık yaptığı reklamlarla balığın insan vücuduna faydalarını hatırlatarak etkili bir pazarlama yöntemi almıştır.

Sadece konserve balık satışı yapan Dardanel, Dardenel adı altında bir restoran zinciri olarak da karşımıza çıkıyor. Halihazırda 9 restoranı bulunan Dardenel markası, Dardanel ile birlikte büyümeye devam ediyor. Son açıklanan verilere göre Dardanel’de 1.500’den fazla çalışan bulunuyor. 2019 yılında %35 büyüme gösteren Dardanel, yılı 700 milyon TL ciro ile kapattı.

Dardanel İşe Alım ve İşe Alım

Dardanel İş İlanları. Dardanel’in üretim tesisleri halen Çanakkale’de bulunmaktadır. Merkezini İstanbul / Tarabya’ya taşıdı. Bu iki üniteye ek olarak Dardanil Dağıtım Birimi İstanbul / Ümraniye’de bulunmaktadır. Tarabya’daki ofis birimi bir sarayın içine inşa edilmiştir. Konumu ve mimarisi ile çalışanlarına keyifli bir ortam sağlar. Çalışanlarına verdiği önemi “İşe Saygı” mottosuyla anlatan Dardanel, her fikrin bir değeri olduğu fikrini savunuyor.

Dardanel çalışanları teneffüslerde şirketin ürünlerine ücretsiz olarak erişebilmektedir. Ayrıca şirket çalışanlarına yemek kartları da vermektedir. Çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiştir.

Nasıl başvurulur?

Dardanel’in İK sayfasına gittiğimizde ve işler bölümünü kontrol ettiğimizde, bizi başka iş sitelerine, açık iş ilanlarını görmek için yönlendirdiklerini görüyoruz. https://www.dardanel.com.tr/8-hakkimizda/15-insan-kaynaklari/

Bu yönergenin üstündeki kısa notta insankaynaklari@dardanel.com.tr adresine PDF formatında CV gönderilebileceği belirtilmektedir. Ayrıca özgeçmişinizi e-posta yoluyla Dardanel’e gönderebilir ve diğer işe alım sitelerinde açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/dardanel-1184-2008

Başa dön tuşu