KAMU PERSONEL ALIMI

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Personel Alımı İlanı Yayınladı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam eden İLKSAN, yeni dönemdeki başarısını duyurdu. İŞKUR'dan yapılan açıklamaya göre, şirkete İLKSAN'a 3 farklı pozisyonda iş teklifinde bulunulacağı bilgisi verildi.

İLKSAN, yeni bir işe alım ilanı yayınlayarak 3 farklı pozisyonda toplam 3 kişiyi işe alacağını duyurdu. İLKSAN İŞKUR’un açıklanmasının ardından çalışmak isteyen adaylar için doldurulacak pozisyonlar şöyle:

Yazılım Koordinatörü: 1 kişi
Sistem Koordinatörü: 1 kişi
Geliştirici: 1 kişi

İLKSAN 2022 Personel Alımı İlan Başvuru Koşulları

İŞKUR tarafından yayınlanan İLKSAN 2022 personel ilanı ile ilgili pozisyonlarda görev almak isteyen adayların başvuru şartları yayınlandı. Buna göre, İLKSAN’ın ilgili boşluğunu doldurmak üzere göreve başvurmak isteyen adayların başvuru şartları şu şekilde belirlendi:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
kamu haklarından mahrum edilmemek
KPSS P3 puan türünden en az 60 puana sahip olmak
herhangi bir suça karışmamak
İlgili pozisyonlar için görev tanımını engelleyebilecek kalıcı bir sağlık sorunu bulunmamak ve bu durumu ilgili kurumlardan alınacak sağlık raporu ile ispat edebilmek.
4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmak (Bilgisayar mühendisliği, elektronik-elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği, haberleşme mühendisliği, istatistik, bilgisayar öğretmenliği, astronomi ve uzay bilimleri, matematik)

İLKSAN 2022 Personel Alım İlanı Başvuru Detayları

İŞKUR tarafından yayınlanan İLKSAN 2022 işe alım ilanına başvurmak isteyen adaylar 4-9 Mart tarihleri ​​arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden kabul edilecek. Başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar Vakfın proje görevleri kapsamındadır.

Detaylar

Başa dön tuşu